Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета мого життя - робити добро людям, які знаходяться навколо мене, поводитися справедливо, служити Богу і людям.

 

Загорський Мирослав Сергійович

БІОГРАФІЯ

Народився 21 жовтня 1962 р. у с. Іванівка Іваничівського р-ну Волинської області.
Освіта вища. У 1983 р. закінчив з відзнакою Ківерцівське медичне училище, у 1989 р., також з відзнакою, - Тернопільський медичний інститут. У 1994-1999 рр. закінчив повний цикл проекту Європейської асоціації психотерапії в Україні.
Трудову діяльність розпочав помічником санітарного лікаря у Волинській області. Після закінчення інституту працював лікарем-психотерапевтом на підприємстві, згодом - лікарем у Республіці Польща. З 1991 року організував підприємство, яке займалося забезпеченням медустанов медичною технікою та обладнанням. У 1993 році заснував першу в Україні професійну газету медиків “Медична газета України”.
З 1994 до 2006 року – генеральний директор ТзОВ “Український регіональний фонд народної медицини”, З 1 серпня 2006 року директор ТзОВ "Мікоген-Україна".
Є членом Української козацької громади, осавул кінного козацького куреня ім. Дмитра Вишневецького, відомий в Україні та за кордоном організатор кінних переходів, та кінного туризму.
"Мета мого життя - робити добро людям, які знаходяться навколо мене, поводитися справедливо, служити Богу і людям. У людях ціную порядність, твердість духу і компетентність у справі, якою займаєшся".
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»